Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2018, 21:58   #5
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
- Z góry? - pokręcił głową, na jego ustach pojawił się lekki, pozbawiony wesołości uśmiech. Ironiczny wręcz. - Masz mnie za takiego, co zabłądził? Nie jestem tu po raz pierwszy. Z góry może być tysiąc. O reszcie porozmawiamy, jeśli ten wątek się pojawi. Nie życzę sobie też ściem i prowadzania po kumplach w celu zapewnienia im dodatkowego finansowania. Czy wyrażam się jasno?
Danika zwykle nie robiła tu za przewodnika, ale potrafiła sobie wyobrazić kilku, którzy mieli opanowane mnóstwo sztuczek nastawionych na wydojenie zagubionych korpo. Ciekawe czy ten już na takich trafił? Zdjął kurtkę i podał jej.
- O ile masz coś na zamianę, bo na zewnątrz nie jest najcieplej. W krótkim rękawku bardziej się rzucam w oczy - skrzywił się. - O sprawie wolałbym nie mówić tutaj. Trzy dni daję sobie sam, później prawdopodobnie może być za późno, aby szukać w Detroit. Jeśli się zgadzasz, proponuję stąd wyjść. Najbliższy trop jest blisko, a jeszcze bliżej jest motel, w którym chciałbym się zatrzymać - wyciągnął ku niej dłoń w celu sfinansowania i zatwierdzenia całej sprawy. Zauważyła, że na nadgarstku pojawiła się kwota tysiąca eurodolców, które miały zostać przelane na jej konto jak tylko uściśnie tę dłoń. Ostatnimi czasy najmodniejszy sposób na finalizowanie transakcji. - Jestem Floyd. Mam nadzieję, że współpraca okaże się owocna. Jak załatwimy to szybciej, to do pełnej kwoty dorzucę jeszcze premię.
 
Sekal jest offline