Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2018, 19:06   #6
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Danika zmrużyła oczy na jego apodyktyczne "wyrażam się jasno?". Ktoś tu chyba przywykł do wydawania poleceń - pomyślała ale przełknęła ripostę, która już pchała się na język. Najpierw zawrze umowę, później pozwoli sobie na komentarze.
- Danika - uścisnęła wyciągniętą dłoń. Tysiąs eurobaksów zmieniło właściciela. - Ty tu jesteś szefem, będzie jak zechcesz. I nie chciałam, gwoli jasności, na nic cię naciągać. Po prostu jeśli pojawią się po drodze dodatkowe koszty to ty ja opłacasz. Począwszy od motelu jak widać.
Danika spojrzała na wyświetlacz by upewnić się, że przelał całą kwotę. Pchnęła ją zresztą dalej na konto firmowe. Nigdy nie brała fuch na boku bo gdyby ojciec się dowiedział byłaby gwarantowana chryja i kazania na temat jak to się nie szanuje rodziny.
Wzięła od Floyda skórę, przewiesiła sobie przez ramię i wartkim krokiem ruszyła do stolika braci.
- Wyskakuj z kurtki - rzuciła do Kirona i ułożyła modną skórę na blacie przed jego nosem. - Tą dostaniesz w zamian. Opchniesz i na tym nieźle zarobisz. Znalazłam klienta. - Gestem wskazała na Floyda przy stoliku w rogu sali. - Tysiąc zaliczki, powiedzcie tacie, że przelałam na konto firmowe. Będę w kontakcie ale to robota na trzy dni więc się nie martwcie jak nie wrócę na noc.
Sięgnęła do kieszeni Desa gdzie zwykle trzymał prostą czarną czapkę.
- To też wezmę. Lepiej żeby trochę zakryć to jego wymuskane ego. Na pierwszy rzut oka widać, że to dziecko korporacji i wyższych sfer. W sumie, przystojniaczek, hm? W Norze za wynajęcie takiego trzeba by zapłacić najmniej tysiaka. - Puściła Desowi oko czekając aż się zarumieni jak zwykle gdy schodziło na sprawy damsko-męskie. - Będę w kontakcie. Jako zabezpieczenie wyślę wam jego zdjęcie. Gdybym nie wróciła będziecie mieli punt zaczepienia by mnie zacząć szukać.
 

Ostatnio edytowane przez liliel : 09-04-2018 o 19:15.
liliel jest offline