Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2018, 12:54   #7
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Również się witam i dziękuję za przyjęcie do sesji.

Akiko pochodzi z Tian-Xia i to widać po jej zachowaniu. Często się kłania, a wszelkie "ooo" i "aaa" są dość częstymi samogłoskami w jej wypowiedziach. Jest pełna energii i pozytynego nastawienia do świata. Często nosi uśmiech na twarzy i widocznie zależy jej aby zjednywać sobie otaczające jej osoby. Bardzo źle znosi, kiedy jej próby bycia przyjacielską spełzają na niczym. Zapytana kiedyś czemu ma tak nietypowy kolor oczu i włosów jak na osobę z Tian-Xia, przyznała się, że nie do końca jest człowiekiem. Póki co jednak nie wytłumaczyła nic więcej.

W walce Akkiko jest... wszędzie. Przeważnie trzyma się pierwszej linii, ewentualnie tyłu linii wroga. Zdecydowanie woli atakować z zaskoczenia lub dołączac do walki gdy przeciwnik jest już zajęty przez kogoś innego. Czasem używa shurikenów, lecz głównie posługuje się dwoma wakizashi. To ona robi zwiad dla swojej drużyny.

PS: Ja mam różdżkę. Pomyślałam o tym
 

Ostatnio edytowane przez Asderuki : 10-04-2018 o 13:16.
Asderuki jest offline