Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2018, 12:30   #38
Feniu
 
Reputacja: 1 Feniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputację
Ernestowi spadł kamień z serca gdy opuścili palarnie - Palenie szkodzi zdrowiu - stwierdził oddalając się od dudniących drzwi. Schował miecz, gdyż nie nawykł do używania oręża, jeszcze przez swą nierozwagę mógłby kogoś skrzywdzić. Cały czas w jego głowie kotłowały się myśli by jak najszybciej opuścić ten dom.

Do opuszczonej jadalni nawet nie wchodził, stał w okolicy drzwi. Nic z pozostawionych w tym pomieszczeniu przedmiotów nie interesowało medyka. - Też jestem za tym, by odszukać czaszkę, choć znając życie może się okazać, że to ona jest źródłem złej mocy w tym domu. - oznajmił w drzwiach jadalni. - Na przeszukanie pozostałych pokoi może będzie czas później, o ile coś nam nie spadnie na karki - kontyunował - nie chcę być złym prorokiem, ale to domostwo wcale mi się nie podoba.
 
Feniu jest offline