Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2007, 11:29   #4
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Limit to rzecz, przynajmniej dla mnie, niezauważalna. Każdy inteligentny człowiek, który posiadł tą trudną zdolność pisania pełnymi i trochę bardziej rozbudowanymi zdaniami, nie powinien mieć problemu z limitem sześćdziesięciu znaków- w końcu to dwie-dwie i pół linijki!

A teraz o samych postach- moje zdanie w większości pokrywa się z tym Sayane i Arango. Pierwsze posty są przeze mnie jak najbardziej tolerowane- często zawierają jakieś dodatkowe informacje (chociażby, kim planuje się zagrać- to bardzo ułatwia składanie drużyny), pozwalają dowiedzieć się, kto poza nami zagra w sesji (a np. ja nie mam ochoty grać z każdym), ba- często dobry gracz podnosi prestiż sesji.

Podobnie sensowne pytania co do przygody- one z pewnością powinny zostać, bo często przydają się innym graczom. Ale czy wyjaśni mi ktoś po co są posty w stylu "Wysłałem" (przecież MG i tak dostał tą kartę, po co mu o tym wiedzieć!?), "Czekam aż zaczniemyyyy!!!11oneone" i inne tego stylu? To tylko utrudnia orientacje w temacie- bo mi zależy, by znaleźć np. rok, w którym będzie się odbywała przygoda, a nie informacje o tym, że jednego z użytkowników rzuciła dziewczyna i z tego powodu ma ochotę zagrać szybciej.

I co tu więcej gadać...?
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline