Wątek: Tacy jak ty 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2007, 14:41   #520
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
-Zaatakowani?? No chyba Pan nie sądzi, że taki starzec, jak ja, i moja dzielna, lecz zdziesiątkowana załoga zrobiła by taki burdel na tym statku.- krzyknąłem do strażnika-Duchy i Czacha spirzać pod pokład!! Ale to już!!- szepnąłem do reszty-Panie Wladzo...- znów odwróciłem się do strażnika-... Jest tu ze mną jedna dziewczyna, gnom o dwóch mężczyzn, sztorm zniszczył nam statek i pochował na dnie oceanu wszystkich moich ludzi... Czarny żagiel...- wskazałem na maszt-... to oznaka żałoby... Chcemy zejść na ląd i pójść do najbliższej kaplicy, by pomodlić się za dusze zmarłych- złożyłem ręce i spojrzałem w górę- Panowie, pozwólcie nam, proszę.
 
Panda jest offline