Wątek: Polska muzyka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2007, 16:24   #27
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał VIIIX Zobacz post
Ech... Prosze o wybaczenie, ale nikt, doslownie nikt nie zabrnął w sferę niesamowitości muzycznych(prowokacja?). (...) A może ja zwyczajnie stary pierdzioch juz jestem, albo za głupi?
Muzyka klasyczna odpada - topic traktuje o zespołach, więc gusta w muzyce klasycznej zostały tu celowo pominięte.

A reszta? Z tego co zostało przez ciebie wymienione zagościła u mnie może 1/3 nie poruszając jednak mnie ma dłużej.

Dżem nudny? Możliwe, mimo to słuchałam go namiętnie mając lat 17 i z ogromnym sentymentem wracam niekiedy do ich piosenek.
KULT i Kazik wtórny? Teraz to dostałam palpitacji serca - kto robił taką muzykę przed nimi?

Zauważ też, że to nie jest lista najwybitniejszych polskich twórców, ale zwyczajnie zespołów, które po prostu zagościły na dłużej w naszych głośnikach z różnych powodów. To co znalazło swoje miejsce na naszych dyskach jest niejednokrotnie czymś co budzi w nas skojarzenia a nie czymś co można zaklasyfikować jako niesamowitości.
 
Wernachien jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem