Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2018, 15:31   #17
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Akiko słuchała uważnie odpowiedzi kapłanki. Zastanawiało ja kilka rzeczy, o które lepiej nie było pytać. Takie, które trzeba reszcie przekazać po spotkaniu. Zdecydowanie kitsune za długo służyła swojemu panu aby nie umieć zwracać uwagi na drobne szczegóły.

- To ja też mam pytania! Czy Tirania ma wspólnika? W jakiej szkole magii ona się specjalizuje? No i skoro wiecie, że potrzeba potężnej magii do rytuału scalenia, to może wiecie jak on wygląda? Co do niego jest potrzebne? Jeśli nie zdążymy jej powstrzymać przed zdobyciem ostrza możemy zawsze spróbować rozbić cały ten rytuał. No i na koniec w sumie gdzie w Kaer Maga zgubiliście Tiranię? Czy tak po prostu rozpłynęła się wchodząc do miasta?

Kitsune uśmiechnęła się szeroko po skończeniu swoich pytań. Choć w jej zamiarze nie było specjalnie drażnić kapłanki, czasami zapominała się. Chciała zobaczyć czy wyłapie jakąś zmianę w tonie głosu powabnej Wen. Może jej spojrzenie się zmieni? Może absolutnie nic nie wyczyta, ale spróbować zawsze można było.
 
Asderuki jest offline