Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2007, 18:53   #102
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Dawid odwrocil sie do Marka i zmierzyl go wscieklym wzrokiem.
- To jak traktuje swoja siostre nie powinno cie interesowac kochasiu. Widze ze moja siostrzyczka nie marnowala czasu. Przeleciales ja chociaz pozadnie?
Nastepnie jego wzrok padl na Mateusza, ktory niespodziewanie pojawil sie w salonie i sila oderwal dziewczyne.
- A ty co? Kolejny chetny. Nie wtracajcie sie w sprawy ktore was nie dotycza. Sara idziemy.
Ostatnie slowa wypowiedziane byly tonem ostrym i nieznoszacym sprzeciwu. Sara spojzala na was spanikowana. Widac bylo iz za zadne skarby nie chce jechac ze swoim bratem jednoczesnie nie chce tez aby z jej powodu ktorykolwiek z was sie bil.
- Dawid uspokoj sie prosze. Nie moge wyjechac bo podpisalam juz kontrakt. Wyjdz wiec z tad i zostaw mnie w spokoju. Nie chce miec z wami nic wspolnego, jestem dorosla i sama o sobie decyduje. Wynos sie!!
Slone lzy splynely jej po policzku. Juz miala sie odwrocic i najprawdopodobniej wybiec z pomieszczenia gdy potezny policzek sprawil ze zatoczyla sie i upadla na podloge.
- Suka.
Slowo zostalo wypowiedziane tonem tak pogardliwym jakiego jeszcze w zyciu nie slyszeliscie. Dawid splunal jeszcze w jej kierunku poczym odwrocil sie na piecie i wyszedl. W chwile po nim pojawil sie Cedryk wchodzac do salonu przez drzwi tarasowe. Zaskoczony zatrzymal sie w progu.
- Mozecie mi powiedziec co sie tu dzieje?
Jego glos byl spokojny lecz widac bylo iz ledwo tlumi swoje niezadowolenie.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline