Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2007, 19:17   #71
sante
 
sante's Avatar
 
Reputacja: 1 sante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodze
- Hej! - uradowany obejmuje ją by się przywitać, następnie cofam trochę w tył podejrzliwie. - Dobra, co tu jest grane? Podróżowanie? Wybacz mi, ale ja nie pamiętam bym gdziekolwiek się przemieszczał od ostatniej.. - nawet nie wiem czy to kolejna, czy już całkiem inna noc - nocy. Może byś łaskawie mi wytłumaczyła wszystko co trzeba? I proszę bez zbędnych zagadek, filozofii i wszelkiego typu bełkotu który jest niepotrzebny. - Patrze przez oszklone drzwi, widać kantor. - Idę wymienić te śmieci na dolary, kupie bilet do domu i wtedy możesz mi wszystko spokojnie opowiedzieć. Na samolot trzeba niestety poczekać trochę.
 
__________________
"War. War never changes" by Ron Perlman "Fallout"
sante jest offline