Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2018, 17:10   #196
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Zaproszenie na rozmowę Bardag przyjął podniesioną brwią. Jednak po chwili kiwnął głową, że będzie. Miał jedną sprawę do załatwienia i był wolny.
Sprawa zielarki rozwiązała się szybko. Kompan Ulliego i Emmericha był zapewne magiem skoro proponował takie leczenie. Szampierz kilka razy był w podobny sposób stawiany na nogi i nie widział problemów z magią.
- Osobiście nic do magów nie mam. Jeśli możesz pomóc to z pewnością szybciej zajmiemy się problemami tej mieściny.- Przystał na propozycję Albrechta i usadowił się tak by mag mógł czynić swoje.

- Teraz już wiem co w tej leśniczówce się wydarzyło.- Oznajmił po opowiedzeniu przez Vendena historii ostatnich kilku dni.
- Zaintrygowałeś mnie człeczyno. Nie podobają mi się te wilki i chcę się im odpłacić a jeśli tutejsi na tym skorzystają to i może złota nie poskąpią.- Po czym zamruczał myśląc i patrząc na Aslaaka.
- Zborze sie nie popsuje jeśli poczekamy jakiś czas.
 
Hakon jest offline