Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2018, 21:37   #14
Rozyczka
 
Reputacja: 1 Rozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputację
Pająk upadł na plecy. Przebierał przez pewien czas odnóżami, jednak te z sekundy na sekundę poruszały się coraz wolniej. Biedny, bezimienny pajęczak czuł, iż ogarnia go zimno. Ostatkiem sił szepnął smutno, ze łzami w oczach.
- Ja... Ja... Ja chciałem tylko... ochronić napój... napój bogów. - Zakasłał parę razy. - Czemu... Czemu mnie to...
Nie zdołał dokończyć. To były jego ostatnie słowa. Leżał nieruchomo na ziemi. Dopiero po kilku minutach jedna z jego nóg drgnęła, a pajęczak określony kiedyś insektem mruknął coś przez sen.
- Dziadek... Dziadek musi za to zapłacić. - Powiedziawszy to, obudził się gwałtownie i czmychnął z powrotem na swoją pajęczynę.
 
Rozyczka jest offline