Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2018, 20:22   #405
lShadowl
 
lShadowl's Avatar
 
Reputacja: 1 lShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputację
Obecnie jestem w trakcie kilku serii: Psycho-pass, Boruto, Nanatsu no Taizai 2, Capitan Tsubasa 2018, Tokyo Ghoul Re (2018), Boku no Hero Academia,

Niedawno zakończyłem również kilka serii:
1. Zankyou no terror - anime opowiada o dwójce sierot które mają zamiar zwrócić uwagę na los który ich spotkał poprzez zamachy terrorystyczne. Mamy tutaj ciekawą tajemnicę związaną z motywami głównych bohaterów i moim zdaniem bardzo ciekawą postać głównego detektywa. Moja ogólna ocena anime to będzie takie 6/10 nie zwaliło mnie z krzesła i nie miałem problemu z tym że już koniec, ale jednak ciekawa kreska, fabula i bohaterowie pozwoliły spokojnie i z chęcią dotrzeć do końca.

2. Kuroko no basket 1,2,3 - co tu dużo mówić po prostu koszyków z super zdolnościami że tak to nazwę. Bardzo ciekawi, barwni i zróżnicowani bohaterowie sprawili że oglądałem z przyjemnością i poznawałem kolejnych bohaterów. Choć nie jestem fanem sportówek ta seria ogromnie przypadła mi do gustu i ciężko miałem znaleźć inne anime po tym jak przywiązałem się do serii. Zdecydowanie daje 10/10 jako ze przekonało mnie do sportówek, wciągnęło do swego świata i sprawiło że z niecierpliwością czekałem na koniec sezonu oraz kolejny odcinek który odpalę.

3. Boku dake ga inai machi - powiem krótko kryminał z motywem przenoszenia się w przeszłość w czasy dzieciństwa. Dużo się dzieje, dużo tajemnic, świetne a wręcz cudowne relacje między bohaterami oraz ich barwne osobowości sprawiły że jest to moje anime TOP 1 z obejrzanych tego roku. Daje 12/10 i polecam każdemu. Świetna fabuła, kreska WSZYSTKO dopracowane moim zdaniem i naprawdę mógłbym oglądać dalsze losy bohaterów jako tasiemiec :P

Polecam te 3 serie
 
lShadowl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem