Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2018, 07:52   #18
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Olaf, jeszcze, w piżamie i w papuciach, ziewając, obserwował przerażającą scenę podwójnej zbrodni.

-Początek nie dobry dla bogów nieba, najwyraźniej zarówno powietrzniacy jak i wąż Wyrtra mogą zabijać.... Jeszcze jedna, dwie takie noce i będzie naprawdę źle, ale bez paniki koledzy, ja Hrabia Olaf jestem mistrzem przebrań i pomogę wam odnaleźć i ukarać złoczyńców.

Z mojego doświadczenia w tego typu rozgrywkach wynika, że bogowie nieba powinni mieć do dyspozycji przynajmniej jeszcze jedną rolę zbierającą informację, jak ktoś coś wie o tożsamości złoczyńców, niech przemówi.
Panie Illuminati, chodziłeś pan i rekrutowałeś, a ty gołąbku latając robiłeś coś poza sraniem na ludzi?
 
Lord Melkor jest offline