Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2018, 15:57   #32
ShrekLich
 
ShrekLich's Avatar
 
Reputacja: 1 ShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputację
Stara Gollumica była nikomu nie wadzącym, podobnym do człowieka stworem. Przeżyła wiele spokojnych lat w dalekich krainach, lecz jej kres dobiegł końca właśnie tutaj. Brała udział w wielu rzeczach oraz wiele z nich zainicjowała, jednak ostatecznie jedyne co z niej zostało, to kupka mięśni i kilka kubłów krwi.

Nie jest to na pewno przyjemny widok dla nikogo, prócz jej zabójców. Mogła to być również wściekła rodzina z daleka, jednak nie łudziłbym się o takie stwierdzenie. Stara Gollumica stała się pierwszą ofiarą grasujących w mieście krwiożerczych morderców i wściekłych wieśniaków. Na jej zmasakrowanej twarzy, dla co bardziej uważnych i obeznanych z rozczytywaniem zwłok, było wyryte przerażenie. Usta ułożone w krzywe koło, świadczące o próbie krzyku, zanim jej ciało rozerwano na strzępy.

Jednak nie zniknęła po jej tragicznej śmierci. Duch uleciał z ciała i w tej chwili gotuje się do oglądania, tego jakże absurdalnego seansu. Publiczne polowanie na morderców zawsze było pełne kretynizmu mieszkańców i palenia ludzi (bądź innych stworzeń) na stosie. Poza oczywiście ekscytacją, co też mieszkańcy głupiego zrobią, miała nadzieje, iż jej szczątki nie wpadną w ręce hien cmentarnych. Szkoda by było, by takie, co prawda zmasakrowane, ale wciąż piękne ciało sprzedano na czarnym rynku.

(Dziękuje wszystkim serdecznie za sesje i mam nadzieje, iż potoczy się ona ciekawie. Szczerze, to mnie zdziwiło, że stałem się pierwszą ofiarą. Miałem nadzieje na dłuższa zabawę, no ale ktoś musiał być tym pierwszym. Następnym razem będę bawił się swoją magią już pierwszej nocy. Jedyne czego żałuje, to tego, że moje słowa na temat Rudej się nie sprawdziły. Proszę zróbcie to dla mnie i ukatrupcie ją, bym doszczętnie nie stracił honoru (Nie, to nie jest podpowiedź. Sam nie wiem, kto mi ciało rozszarpał).)
 
ShrekLich jest offline