Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2018, 16:30   #34
Rozyczka
 
Reputacja: 1 Rozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Snigonas Zobacz post
"A co jeśli Woźny jest mafią i zdążał do domu Gollumicy by ją zablokować, bo raczej nie zabić skoro pozbyli się kogoś innego"
- A czemu mielibyśmy nie linczować kogoś z mafii? Mafia też jest zła.

Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
Pająku ujawniłeś już swoją rolę co na tym etapie jest bardzo niebezpieczne. Przynajmniej o ile mówisz prawdę.
- Nie wiem jak reszta, ale wolę już umrzeć drugiej nocy i przekazać jakąś ważną informację niż pozwolić seryjnemu mordercy uniknąć kary. Zresztą, zawsze mogę poprosić jakiegoś obrońcę o pomoc, o ile ten nie znajdzie kogoś lepszego do ochrony, oczywiście. (Jeśli ktoś mi potraktuje to jako wymuszanie na obrońcy odkrycia swojej roli, pogryzę).

Cytat:
Napisał ShrekLich Zobacz post
Szczerze, to mnie zdziwiło, że stałem się pierwszą ofiarą. Miałem nadzieje na dłuższa zabawę, no ale ktoś musiał być tym pierwszym.
(Prawdopodobnie chodziło o to, że nie mówiłeś nic pierwszej nocy, a osoba która cię zabiła, nie lubiła milczków. No i nawet jeśli nie traktuję słów o Rudej jako wskazówkę, to było nieco chamskie, nie będę nikogo zabijać za to, jaką postacią gra.).
 
Rozyczka jest offline