Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2018, 08:36   #76
Moshanta
 
Moshanta's Avatar
 
Reputacja: 1 Moshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputację
+ Hakon, dzięki :)

Gdy Gerhard docenił jej odwagę i powiedział coś o nocy i bibce, Heidrun uśmiechnęła się lekko.
- Przecież i tak nie będziesz nic z tej nocy pamiętał, jak cię porządnie upiję. - Puściła mu oczko, drocząc się.
- A ty natomiast zapamiętasz noc na wieki Cukiereczku. - Mrugnął prawym okiem.
- Zwłaszcza, jak będziesz chrapał, że aż się okna we framugach będą ruszać. Wy, mężczyźni już tak macie, jak popijecie. Nie mówiąc już o tym, że wasz "przyjaciel" nie nadaje się wtedy do niczego - rzuciła, uśmiechając się krzywo.
- Dziwnych mężczyzn znałaś cukiereczku. Pewnie jakieś elfie cioty.- Skrzywił się, a Heidrun jedynie pokręciła głową. Ten wielkolud był niereformowalny.

* * *

Słysząc jego słowa w komnacie czarownika, pokręciła głową.
- I co? Oddasz to temu szlachetce? Przecież on na pewno nie postawi sobie tego na komodzie, tak jak tutaj i nie będzie się jej przyglądał. Pewnie potrzebna mu do jakichś poważniejszych celów - rzuciła. - Nie chciałabym się później dowiedzieć, że przyczyniłam się po części do jakiegoś powstania żywych trupów w Ostermarku, zwłaszcza, że sama walczę z takimi poczwarami....
- Oddać? Ten koleś ma dużo władzy w mieście i całym Ostermarku. Jednak jego cele są niejasne i wolę go wyeliminować. Na przykład z łowcami nakręcić prowokacje i dzięki temu odkryje się i wpadnie.
- I wierzysz, że Łowcy Czarownic zostawią cię w spokoju? Najpierw spalą jego za posiadanie czaszki, a potem ciebie, bo o niej wiedziałeś. Wiem, jak to działa... no ale rób jak chcesz, ja się w to nie mieszam.
- Wzruszyła ramionami.
- Zostawić też głupota. Jeśli wyjdziemy to nam podziękuje i to szybko jak mu nie oddamy czachy. - Odpowiedział wielkolud wzruszając ramionami.
- Jak chcesz, Gerhard, żebyśmy tylko nie mieli z tego powodu dodatkowych problemów - westchnęła w odpowiedzi Heidrun i podążyła do drzwi.
 
Moshanta jest offline