Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2018, 10:55   #259
Loucipher
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Loucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Ja przepraszam jeśli coś nie wyjaśniłem w rekrucie czy na wcześniejszych etapach sesji wystarczająco klarownie Ale gramy w sesję horroropodobną w realiach udających realia epoki. Na tyle na ile potrzeba złapanie detali by uchwycić realia czy klimat epoki jest okey. Ale nie jest to sesja dla wybitnych speców od historii co latają z miarką i lupą nad każdym detalem, lokacją i adresem. Póki coś jest w strawnej formie to biorę i podaję Wam z tym co znam choćby z wiki czy innych źródeł. Ale nie zamierzam przeprowadzać dokumentalnego śledztwa nad każdym rodzajem guzika czy domku w bazie. Mam nadzieję, że się rozumiemy
Spokojnie Mistrzu... nie unoś się.

Na wstępie sesji zadeklarowałem, że moja postać będzie się trzymała realiów - więc się trzyma. Wszakże napisałem też, że zostawiam Tobie decyzję co do ostatecznych zmian, więc gdybyś z jakiegoś powodu uznał, że mundury powinny być oliwkowe, to byłyby oliwkowe i tyle. Zwracam uwagę i sugeruję, jak według mnie powinno to wyglądać, ale się nie upieram - to Ty tu rządzisz.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Na przyszłość rzeczywiście widzę, trzeba ściślej nakreślać temat przebierankowy.
To ja bym prosił o dwie rzeczy:
- jeśli misja wymaga, żeby w odpowiedni sposób się ubrać, wyekwipować czy cokolwiek, to proszę o jasne wytyczne w tym zakresie - od BG (dowódcy misji) lub od BN (przełożonych / zleceniodawców), najlepiej przed misją.
- w ogóle nieco dokładniejsze opisy sytuacyjne z przynajmniej szkicowym opisem, co gdzie i jak wygląda - jak tego nie ma, to brakującą scenografię dostawiam sobie sam, bo w próżni wisieć nie lubię.



Co do bieżącej deklarki, to o ile MG lub Gabrielle nie mają innych pomysłów, John występuje, tak jak zadeklarował - battledress plus oporządzenie bojowe (karabin plus granaty). Będzie występował w roli wartownika pilnującego przesyłki i tak też będzie się zachowywał (czyli pilnował skrzyni). Mam nadzieję, że dla wszystkich zainteresowanych to się trzyma kupy.

O dyslokacji przesyłki na terenie bazy niech decyduje najstarszy stopniem.

W ciągu dnia John wykorzysta ile czasu się da (przenoszenie skrzyni na miejsce dyslokacji, ew. przerwa na żarcie, rozprostowanie kości lub zakup fajek w kantynie itp.), aby zorientować się w rozmieszczeniu dróg i innych ciągów komunikacyjnych, budynków, oświetlenia oraz możliwych dróg podejścia i ucieczki. Mistrza proszę o szkic sytuacyjny lub w miarę możliwości jak najdokładniejszy opis.
 
Loucipher jest offline