Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2007, 20:07   #93
Khel
 
Reputacja: 1 Khel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodze
Khel

Khel nie zastanawiał się dugo, z resztą nie miał za dużego wyboru. Musiał mieć te składniki za wszelką cenę. Co prawda siarka nie była potrzebna do rzucenia zaklęcia, ale znacznie pomagała. Khel dosiadł się do stolika wyciągnął mieszek z pieniędzmi i powiedział.

- Nie mam za wiele składników, mogę jednak zagrać moimi pieniędzmi. Musicie najpierw wyjaśnić mi zasady gry.

Nie był pewien czy mu się uda, ale co tam raz kozie śmierć. Wygra albo polegnie. Nawet, jeśli nie znał zasad gry to szybko ją opanuje. Stojąc przez chwilę w namiocie zdążył już zorientować się, na czym mniej więcej polega rozgrywka, ale wolał się jeszcze upewnić.
 
__________________
"Gonna die in hell,
gonna pay for all his sins"
Khel jest offline