Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2018, 22:30   #1632
Zuzu
 
Zuzu's Avatar
 
Reputacja: 1 Zuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputację
- Nie ma co gardła zdzierać - Ruda na widok tego co się odwala w domku tylko pokręciła głową. Miała być tą dobrą, miłą i sympatyczną - nie celem przy którym lepiej trzymać się za kieszenie, a wszelkie kradzieże i zagubienia w okolicy trzech mil zyskują potencjalnego sprawcę.

- Spróbujmy inaczej - zrobiła dwa kroki do przodu, stając przy szturmowcu, a ręce chodziły jej intensywnie szukając czegoś we włosach aż wreszcie znalazły: dwie niewielkie wsuwki.

Foxy przekręciła je między palcami i wskazała brodą na drzwi.
-Tak się składa że mam przy sobie uniwersalny klucz. Kryj mi plecy... ale nie za dokładnie, żebym miała jak się ruszyć - mrugnęła do Andy'ego, zacierając ręce jak zawsze gdy brała się za pokonywanie zamków w sposób inny niż oryginalny otwieracz.
 
__________________
A God Damn Rat Pack

Mam złe wieści. Świat się nigdy nie skończy...
Zuzu jest offline