Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2018, 19:00   #66
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Elfy słuchały w skupieniu, widać było, że ich umysły dryfują pośród opisywanych przez Mirthala lasów. Opowieść była krótka, więc też szybko wrócili do rzeczywistości.

- Piękne miejsce, jednak zbyt spokojne. Czujność się zmniejsza, szybkość ruchów spada. Możesz mieć problem z przeżyciem w naszej lodowej puszczy. W każdym razie powodzenia. Wybiorę się po maść, tak jak obiecałem. Wrócę za niedługo.

Elf wstał i ruszył w sobie znanym kierunku. Drugi natomiast zapytał Mirthala:

- Zamiast włóczenia się z tym s z l a c h c i c e m - przeciągnął słowo - nie wolisz zostać z nami i zapolować na shakagra? Zapomnij, nie moją rolą jest zmieniać twoje przeznaczenie. Eloradanan ma kawałek do przejścia, więc wracaj do swoich ludzkich towarzyszy. Jak załatwicie swoje sprawy, wróć tutaj, dostaniesz swój prezent. Przyda ci się.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline