Wątek: Mistrz gry
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2007, 21:52   #113
Ruchi
 
Reputacja: 1 Ruchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skał
Esthalos małymi kroczkami, jakby nigdy nic, kierował się do wyjścia z myślą że gorzej być już nie może. Zdążył przebyć połowe odległości nim w drzwiach pojawił się Caldur i zaczął wywijać swoim mieczem. Gdy wypowiadał on swoje słowa do karczmarza akurat Esthalos przechodził przed jego mieczem. Od razu wszystkie wspojrzenia utkwiły w stojącym po środku sali półelfie. Ten z przerażoną i zakłopotaną miną wskazał na siebie. - Ja?! Ja nic nie wiem! Co sie mnie czepiasz ?? Przeszkadza ci że jestem półelfem tak ? Następny pieprzony rasista się znalażł! - powiedział, końcówkę właściwie krzycząć.
 
__________________
"Celem jest szczęście, brak cierpień, wszelkie przyjemności. Dlaczego mamy się bać śmierci, jeżeli gdy my jesteśmy to jej nie ma, a gdy nas nie ma, to śmierć jest?"
Epikur z Samos
Ruchi jest offline