Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2018, 23:24   #362
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Tym razem demon oparł się potędze białego wiatru i nie odszedł do swej plugawej domeny. Widdenstein skupił wzrok na kreaturze i spojrzał swym płonącym wzrokiem, który ugodził boleśnie demona.
- Nie wam mierzyć się z Białym Światłem. Gińcie!- Krzyknął i gdy demon odwrócił się i wzrok maga i demona spotkały się ponownie z oczy Otto wyleciały płomienie wprost w plugawe oczy chaosyty.

Otto gdy uda się pokonać demony nie chcą tracić czasu wezwał strażników i obrońców do ruszenia na miasto.
- Burmistrz jest w opałach. Idźmy mu z pomocą. Oby Sigmar się ulitował nad nim.- Rzucił i zerknął na Dziadygę.
- Mam nadzieję, że uda mi się ich odciągnąć byś mógł swych ludzi wydostać. Tylko nie czyń krzywdy strażnikom.- Oznajmił i poprosił starca po czym rozejrzał się za skupiskiem nowej mocy. Ktoś używał magii cienia a Otto chciał znaleźć tego osobnika.
 
Hakon jest offline