Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2018, 21:34   #1634
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Cosmo

Przed szkołą zdążył się zebrać komitet powitalny, na szczęście przyjaźnie nastawiony. Podobnie jak tamci w samochodach, nie przyspieszyli za nim. Monter cieszył się z tego, że więźniów miał na razie z głowy.

Wyhamował powoli, udało się z naprawdę symbolicznym szarpnięciem. Cosmo wysiadł z kabiny w momencie jak z budynku wyszła pani Ribbert. Na razie zignorowała karawaniarza, wymieniając kąśliwe uwagi z, chyba już byłym, szeryfem. Pozostało jeszcze czekać na Morrisona, który chyba po kogoś pojechał.

Valorie Ribbert musiała chyba czytać mu w myślach, bo po chwili spytła go o to samo. Cosmo nie zamierzał niczego nie zatajać:
- Dunna też mamy, Andrew Morrison zabrał go ze sobą, chyba chce jeszcze kogoś złapać. Nie wiem, kiedy dokładnie tutaj będzie. Man jeszcze dwie sprawy - Cosmo ruszył w kierunku wejścia do szkoły, odsuwając się od uzbrojonej ochrony otaczającej pakę ciężarówki, ruchem głowy poprosił Valorie na słówko:
-Po pierwsze szeryf jest ranny i w tym stanie może nie dożyć do jutrzejszego procesu. Druga sprawa to taka, że w z tyłu w kabinie jest jeszcze ten młody, Chris. Szeryf i reszta nie wiedzą, że on tam jest i może lepiej, żeby dalej tak było. Nie chcę niczego sugerować, ale akurat byłby lepszym świadkiem niż oskarżonym. Obaj byliśmy świadkami egzekucji Kyle'a, Chris też ma tego wszystkiego dosyć. Nie mówię, żeby puścić go wolno, ale żeby go odseparować, nie wiem do czego są oni zdolni - zrobił ruch głową pokazując w kierunku ciężarówki - mam na myśli szeryfa i jego kumpli, a także... hmmm... twoich ludzi.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.

Ostatnio edytowane przez JohnyTRS : 02-08-2018 o 21:17.
JohnyTRS jest offline