Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2018, 06:39   #89
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
- Na uboczu mieszka myśliwy, węglarze za lasem i w lesie jest też ino zielarz. To bardzo dobry pomysł. - pochwalił Fritz bohaterów

- Chłopi mnie lubią, a na pewno ze sobą problemów nie mamy. Ludzie tutejsi są spokojni, to i sądzić za wiele się nie trzeba. A tak, chociaż zdarzają się wyjątki, jak by ta, no zakała Witold. A chłop mieszka na północ, odludek. Chłopina na którego skarży się większość mieszkańców. Nie oby to atakował czy innych czy coś. Wyczynia czasem rzeczy nie możliwe, ale to nie szkodliwy typ. Myślę, że ino chory. Sam mieszka. Ostatnim razem łajnem końskim chałupe okładał. Kiedy razu podobno rozpowiadał o przybyszach z nieba. Za wiele z nim nie zrobię daninę płaci, szkodliwy nie jest to sobie mieszka. Dobrze że dom na uboczu stoi, bo inaczej musiałbym co z tym zrobić. Go przenieść czy coś.

- Dziękuję, byłbym wdzięczny gdybyście informowali mnie na bieżąco, abym wiedział czego mogę się spodziewać po tych hultajach.

 
Inferian jest offline