Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2018, 10:54   #91
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Kurt wraz z grupą wywiadu niebieskich został zamknięty w osobnym pokoju. Generał przyniósł im drewnianą skrzynkę, ale tym razem nie była to skrzynka alkoholu. Na rozkaz wyciągnęli materiały z zadaniem. Od razu pierwszy problem.

Zadanie opierało się na alfabecie Morse’a. Kurt wolałby nuty, bo znaki z pięciolinii czytał jak nikt z uczestników. Ale kropki i kreski tu musiał się cały czas wspierać tablicami podanymi w materiałach. Rozwiązywanie zadania postępowało zbyt wolno.




Całe szczęście, że Bethany i Dixie posuwały rozwiązanie zagadki. Dziewczyny widziały że Kurtowi nie idzie. Pewnie pierwsze na mnie zagłosują jak przegramy, przeszło mu przez myśl. No i czerwoni byli szybsi z roztrzaskiwaniem zadania. Piękna Alicia i rudzielec okazały się szybsze i bystrzejsze od niebieskich. To musiał być jakiś fart.

Podano punktację: trzynaście dla czerwonych i pięć dla niebieskich. Ja pierdolę. Ta wpadka z zadaniami może mnie sporo kosztować. Jeszcze jest szansa wyprzedzić czerwonych i zdobyć punkty w strzelaniu. Muszę przyłożyć się do tego albo sam będę łatwym celem.
 

Ostatnio edytowane przez Adr : 10-05-2018 o 10:58.
Adr jest offline