Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2018, 21:40   #4
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
System jest banalnie prosty, nauka zajmie jeden post. A szczegóły wyjdą w praniu i w nawałnicy Waszych pytań. Sesję (o ile ją zrobię) i tak planuję za jakieś 2-3 miesiące.

A co do cykli - jeżeli gracze mieliby spiskować przeciw sobie, to nie może być to jawne. Więc tutaj, żeby był czas na role-play i na morderczą zabawę, trzeba to podzielić na takie cykle. Zamiast pw wolałbym doce, byłoby mi znacznie łatwiej, ale można też przenieść się na kontakt mailowy, jakiś komunikator (discord chociażby). Więc opcji jest wiele i wszystko powinno dobrze działać. Czasem trzeba poeksperymentować, żeby zobaczyć, czy coś wyjdzie czy nie. Przykładowo mój warhammerowy raid boss (Smok Chaosu) był bardziej porażką niż sukcesem, więc przynajmniej wiem, że nie będę takich sesji prowadził. A za taką bitewką jak ta przemawia sesja Anonima, w której dane mi było się pobawić, czyli Wojny Żywych Trupów (Wojny Żywych Trupów 4). Brakowało tam jednak niejawności akcji oraz jakiejś usystematyzowanej mechaniki. A pomimo tego bawiłem się świetnie.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline