Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2018, 22:22   #413
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
MG jest dobry i przypomni kto ma klucze.
Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
- Jest już związany i zakneblowany. - Lennart 'uświadomił' Dziadygę. - Otto, ty masz klucze. Zamkniemy kapłana w celi, a klucza pozbędziemy się po drodze. Trudnej będzie kapłana uwolnić, co jeszcze bardziej zagmatwa sprawę.
- A potem w drogę - dodał. - Nie możemy tracić czasu.
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Po drodze szukał odpowiedniego miejsca gdzie mógłby schować klucze.
Kwestia, co mag rozumiał przez odpowiednie miejsce. Ale jestem otwarty na wszelkie propozycje, nie będę Wam tego jakoś utrudniał.

Przy okazji przypominam też, co wiecie o działaniu czaru dziadygi:
Cytat:
- Lepiej się pospieszmy. Sądzę, że i tak na nic to będzie bo chociażby byle strażnik się spyta o nas to już czar pryśnie.
Cytat:
- nie pryśnie. Po prostu domyśli się że coś jest nie tak. To fanatyk, nie głupiec.
Cytat:
- Żeby zapomniał o wszystkim, nie - zaprzeczył Caspar - Mogę spowodować "lukę w pamięci", przez co zapomni o mnie i o wydarzeniach ze mną związanych
Cytat:
Kiedy już odzyskał dostęp do mocy, rozpoczął splatanie magii i rzucanie czarów przy użyciu świeżo zdobytych komponentów (skrawków paznokci Ulrykanina) - "Luki w pamięci" - do momentu, aż kapłan przestał go rozpoznawać
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline