Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2018, 23:10   #3
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Hej, dzieci, jeśli chcecie, by Mafię trafił szlag, słuchajcie się mnie Ważniaka!- Smerf Ważniak wszedł na środek wioski, przetarł okulary, po czym zdziwionym spojrzeniem przeszył zgromadzone dziwne stworzenia. Obecność upiorów i duchów była niepokojąca, ale przynajmniej było tu z nim kilku jego smerfnych kompanów,w tym sam Papa Smerf.
Razem wysmerfują kogo trzeba i znajdą drogę powrotną do domu.

-Nie smerfuj mi tu o grach, upiorze! To wielce poważna sprawa, a nie jakaś gra i nie damy się za-smerfować! Ja, Smerf Ważniak, przeżyłem takie rozgrywki w rożnych światach i powinniście czerpać ze studni mojej wiedzy i mądrości! Tak, ale 1 faza dnia jest zwykle bez wartości, dobrze, że będzie krótka. Nic jeszcze nie wiadomo, ale warto uważnie smerfować, może coś komuś się wymsknie. Ale niech Asgard się jeszcze nie ujawnia.
 
Lord Melkor jest offline