Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2007, 18:38   #86
Amir Juneaid
 
Reputacja: 1 Amir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skał
Orrin wybuchnoł gromkim śmiechem "Tak dziwadła. I może jeszcze mi powiesz że jak je odpędzimy to z powrotem rozkręcisz interes?? Oboje wiemy, że jak wypłacisz nam pieniądze (jeśli je masz), to nie bedzie cię stac na niezbędny remont. Mam dla ciebie lepszą propozycje. Powiedzmy, że kto zechce ten zrezygnuje z zapłaty a zamiast tego wyremontujemy tą ruderę i będziemy współwłaścicielami. Wiem, że nie masz rodziny więc po twojej śmierci całośc przejdzie w ręce tych którzy ja wyremontują. Oboje wiemy, że nie umiesz remontować. Ja tak, a od dawna chciałem zrobić konkurencje dla starego Brunona. To jak zgadzasz się??" Orrin w miarę mówienia podchodził coraz bliżej do starca. Jego twarz była tełna rozpromienienia wizją o której myslał raczej juz wcześniej.
 
__________________
Koniec świata nastał już tyle razy że już nawet nie ma na co specjalnie czekać
Amir Juneaid jest offline