Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2018, 22:04   #13
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Smerfie Ważniaku, ładnie to tak, w ostatniej chwili uciekać śmierci spod kosy? [Sardoniczny śmiech.]

Biedny Adam. Biedna Lilith. Ciepła i “miętka” kobieta. Pozbawiona opieki męża nie miała najmniejszych szans. Jestem pewien, że to jej słabość sprowokowała mordercę do ataku. Niech jej los będzie dla was przestrogą, drogie panie. Dobra żona powinna znać swoje miejsce.


Nie mogę powiedzieć, że widok jej okaleczonego ciała nie sprawia mi przyjemności, o nie, wręcz przeciwnie. Mogę patrzeć na te zwłoki jak na porcje żeberek w supermarkecie.

Pomyślcie, dzieciaczki, jak dziwną maszyną jest ludzkie ciało. Możesz zabić człowieka, niszcząc mniej niż 1% jego ciała. On może być zdrowy w 99% i jednocześnie nieżywy. Niesamowite, co? Każde ciało jest chodzącym zestawem chemicznym. Jeśli naruszysz delikatną równowagę... śmierć.

Kochani, nie bójcie się mówić, jeśli coś wiecie o losie naszej przyjaciółki. Gdy przyjdzie noc, jedno z was znajdzie bezpieczne schronienie w mojej przytulnej krypcie.
 
Ril jest offline