Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2018, 19:59   #29
Eniacknight
 
Eniacknight's Avatar
 
Reputacja: 1 Eniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputację
Maruda pojawił się jako trzeci smerf. Spał jeszcze dłużej niż Papa, bo wolał oszczędzić sobie wstrętnej rzeczywistości. Sen był najdoskonalszą namiastką śmierci, na jaką mógł liczyć. Niestety narkotyki w tym rejonie nie były dostępne.
Smerf jeszcze półprzymkniętymi oczami zlustrował okolicę i rzekł:
-Nie chciałbym marudzić, ale nie jest kolorowo. Teoretyczne jedna śmierć w nocy to dobrze dla miasta, ale nie mamy żadnych informacji. Paradoksalnie sytuacja, z którą mamy do czynienia może być gorsza niż w poprzedniej mafii. Pozostaje pytanie, dlaczego mafia nie zaatakowała w nocy. Ja widzę 4 opcje:
1. Mafia po prostu nie zaatakowała. Z powodu błędu albo to część strategii. Jeśli to pierwsze, to mamy farta. Jeśli jednak miałaby to byś strategia, to co najmniej dziwna. Mafia sama by się spowolniła , a czas gra na ich niekorzyść
2.Tyr zdążył kogoś ochronić przed swoją śmiercią z innego źródła. Tyle że w takim wypadku, jak wynika z opisu jego umiejętności, osoba zaatakowana by o tym wiedziała. Na razie nikt taką informacją się nie podzielił
3.Mafioza został zablokowany. Ktoś jednak wspomniał, że jego informacje temu przeczą, więc nie wiem, czy to jest najbardziej prawdopodobne.
4.Mafia trafiła na kogoś wytrzymałego. Jednak jeśliby ta osoba była z miasta, to raczej by powiedział o ataku. Możliwe jest, że został trafiony neutral albo jakaś osoba do tej pory nieaktywna.
Ja uważam, że raczej zabójstwo zostało udaremnione niż mafia nie wykonała ruchu. Jest po prostu więcej takich możliwości. Pewnych rzeczy także nie wiemy. Dlatego moje podejrzenia budzi żaba wampir, która odwiedziła Dziecko Lokiego i nie mówi dlaczego. To byłoby opłacalne, gdyby była Lokim, który ma doprowadzić do swego linczu. Więc jeśli nie chcesz, nie musisz mówić żabo, co tam robiłaś. Tylko wtedy nasuwają się pewne wnioski.
Mam jeszcze pytanie do Dziecka Lokiego: Jeśli dobrze rozumiem, to podczas jednej nocy zdobyłeś informacje nt. blokowania, Ducha i żaby. To trochę dużo, nie uważasz?
 
Eniacknight jest offline