Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2018, 21:01   #150
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
- Powiedziałem mu tylko, że na chwilę muszę opuścić bramę. To wszystko - odpowiedział nieco już spokojniejszy Caudius, gdy Berwyn zapytał go o kapłana w wejściu. - A o bractwie nie wiem nic więcej. Przysięgam. Barthias z pewnością będzie wiedział więcej. Z pewnością jest gdzieś w Mitraeum, ale nie mogę zgodzić się na to, byście się z nim spotkali w świątyni. Domyślam się, jakie metody możecie zastosować wobec niego. Wyprowadzę go ze świątyni za godzinę. Czekajcie na nas przy Kwadratowym Placu. Po jego wschodniej stronie jest zaułek, gdzie raczej nikt się nie zapuszcza. Przyprowadzę tam Barthiasa...


Godzinę później, zgodnie z obietnicą do zaułka przy Kwadratowym Placu weszło dwóch kapłanów. Jednym z nich był Caudius. Szli szybko, jakby się spieszyli i rozmawiali ze sobą, gestykulując. Awanturnicy już czekali...
 
xeper jest offline