Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2018, 01:24   #121
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Yellow King Zobacz post
Nie miałem zbytnio czasu w ostatnich grach na odpisywanie ani nawet przeglądanie forum, dzisiaj postaram się wszystko ogarnąć
Yellow King, znowu nie przekazałeś informacji, że masz problemy z pisaniem. Nie mam pretensji o samą nieobecność. Bo takie zdarzają się nam wszystkim. Mam pretensje, że nie powiedziałeś nic poza powyższym, ogarnę dziś. mogłeś deklarować, że nie będzie cię dwa tygodnie, miesiąc, powiedzieć MG zrób z mojej postaci NPC na dwie trzy kolejki i wiedziałbym na czym stoję. A tak nie wiem i wkurza mnie to. Bo o ile poprzednia kolejka to był osobny wątek gdzie bez trudu mogłem cię poprzesuwać po lokacjach. Tak teraz w gdocu czeka na ciebie O'Connor i gdyby wiedział, że nie dasz rady nic pisać nie łączyłbym tych wątków. to jest druga tura bez deklaracji nieobecności, dam ci szansę na poprawę ale nie będę cię czarował trzeciej niezadeklarowanej nieobecności twoja postać nie przeżyje.
 
Adr jest offline