Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2018, 15:08   #376
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Otto uniósł brew na wieść, że Kapłan jest w siedzibie maga. Jednak po chwili zrozumiał o co chodziło lecz nic nie powiedział.
- Kapitanie. Akolitka nic nie uczyniła. Jedynie jej bogini wystawiła ja na próbę a cała plaga to robota kultystów. Panna Erna wraz z pozostałą kompanią i zapewne Kapłanem Ulryka oraz ze sługą Morra znajdują się w Świątyni Wiecznego Ognia. Przynajmniej tam mieli się udać by powstrzymać kręcące się tam demony.- Odpowiedział Kapitanowi Biały Mag po czym pokiwał zasmucony głową.
- Do rana na ulicach będzie więcej demonów niż ludzi w mieście. Mieszkańcy przechodzą na stronę kultystów jak sam zapewne wiesz Kapitanie. Nie widzą siły ni przywództwa w Was jak i Burmistrzu i świętych miasta. Jedynie zjednoczenie waszych sił i pokazanie niedowiarkom, że umiecie sprostać da im powód by zastanowić się nad odejściem od kultystów. Pamiętaj Kapitanie, że wiara czyni cuda, a to ostatnia szansa.- Mówił spokojnym głosem lecz szybko. Czas grał jak zdawało się magowi wielką rolę. Miał też nadzieję, że reszta kompanii z powodzeniem uwolniła Ulrykanina.

- Jeśli nie ruszycie to choroba was zabije. Jedyna szansa to pokonanie prowodyra przez zabicie go i dzięki temu moc pętająca miasto zelżeje i będzie można leczyć z powodzeniem tych co jeszcze żyją.- Na koniec Otto podniósł głowę na Kapitana.
- W Pana rękach Kapitanie teraz jest los miasta, ludzi i całego Imperium. Ja chcę powstrzymać ta plagę i nędznego czciciela zarazy tak jak przysięgałem przed Kapitułą. Po to Imperator Magnus Pobożny zezwolił na kolegia i po to obecni władcy dbają by się to nie zmieniło.- Próbował Wieddenstein jeszcze odnieść się do obowiązków i odpowiedzialności za mieszkańców.
 
Hakon jest offline