Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2018, 19:35   #96
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację
- Judy ja nie chcę nic mówić, ale Strażnik nigdy nie powiedział, że jest sprawdzającym... podpowiedzią dla ciebie może być ten cytat, zastanów się dobrze.

Cytat:
Napisał Ril Zobacz post

Na koniec krótkie ogłoszenie: osobo blokująca, śmierć Smerfa Ważniaka osobiście cię obciąża. Po nocy tarzania się w szlamie, który wypełnia moją zapyziałą kryptę, stwierdziłem, że ktoś celowo powstrzymał mnie przed użyciem mojej pożytecznej zdolności. I wiem, że to byłaś Ty, Złowieszcza Żabo Wampirze. Nie mówię, że mi się nie podobało. [Sardoniczny śmiech.] Ale jeśli dalej będziemy tak robić...
Czytanie ze zrozumieniem, czy czytanie między wierszami to bardzo użyteczna umiejętność w tej grze, szkoda, że musze co chwila o tym przypominać. Masz czas do 8 Judy jeśli źle kalkuluję, cofnę swój głos.
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline