Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2018, 21:08   #100
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Snigonas Zobacz post
*kic* *kic* Mylisz się mój drogi strażniku. Miasto straciło już sprawdzający, a gdybym próbowała Ci wmczówić że mam rolę sprawdzającą, to oznaczałoby jednoznacznie że jestem z mafii dzika.
Och, czyżby? Nie nazwałbym tego sugerowaniem. Przypuszczałem na podstawie Twoich słów, króliczku, że możesz mieć rolę sprawdzającą. A to trochę różnica.

Sądziłem, że sprawdziłaś w nocy kogoś, kto i tak okazał się martwy:
Cytat:
Napisał Snigonas Zobacz post
Judy Hopps na posterunku! - na chwilę zawachała się widząc wszystkich gawędzących w najlepsze - Spóźnona znaczy się... Ale! Przyjrzałam się zwłokom tego naszego Tyra! I... W sumie nie znalazłam nic. No przynajmniej dziki nie był.
Ta wypowiedź mnie zmyliła. Ale dziękuję, że postanowiłaś to naprostować i sprawę rozjaśnić, i mnie, i Państwu.

Podtrzymuję swój głos i nie namawiam więcej do głosowania na Marudę. To jednak było marnowanie potencjału i strata czasu. Zwłaszcza, że głosuje na niego Chomik.

Mafia rozdzieli głosy na kilku graczy lub wskaże tylko jednego podejrzanego, którego warto zlinczować. A tym podejrzanym będzie najpewniej "gumowy wąż ogrodowy", gatunek pod ścisłą ochroną, którego tożsamość Mafia już zapewne zna.

 
Ril jest offline