Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2018, 20:07   #131
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację
- Choć jestem z miasta posiadam ukrytą misję i stąd pewnie ta dodatkowa umiejętność. Niestety jest jednorazowa... przepadła moja szansa na "podwójną" wygraną... choć może uda mi się zlinczować tego, na kogo poluję.

Zaatakowałam Chomika ponieważ nie było go na forum przez połowę naszej gry i informacji o nim mieliśmy jak na lekarstwo. Gdy nie zlinczowaliśmy Judy postanowiłam działać. Z początku chciałam wziąć na cel Marudę, ale KDDL zobligowało się go pojmać... miałam więc do wyboru Chomika i Nosacza... cóż. Źle wybrałam.

Ja również nie ufam Strażnikowi, ale w przeciwieństwie do pozostałej wymienionej wyżej dwójki... przynajmniej się dorzuca do linczu... przynajmniej coś pisze... komentuje... analizuje, bądź mąci. Zwał jak zwał. Jest aktywny.

Maruda również jest dość wartki... zajadle się broni. To daje nieco do myślenia. Nosacz ma na nas całkowicie wylane i to od samego początku, ale faktem jest... że to dziś między nimi rozegra się ostateczna walka na głosy.

Z decyzją poczekam, aż małpiszon się wypowie... choć raz. Jeśli dalej będzie gadać o zawałach to go pożegnam.
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline