Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2018, 21:00   #133
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał S.W.A.T Zobacz post
Chomik znieruchomiał, coś przeżuwał, ale po chwili spojrzał na Nianie Smerf.
- Skoro się wahałaś pomiędzy mną, a Nosaczem, zmienię głos. Ale bardzo was proszę o ponowne pojmanie do więzienia Marudę, lub blokowanie go w ciągu nocy, bo obawiam się że jest Fenrirem. - powiedział Chomik, skoro wszystkie karty były rozdane, nie było sensu dalej tego przeciągać.
- Powinniśmy usunąć Nosacza.
Nie wiem czy dobrze wyjaśniłem na czym polega moja zdolność, śpię i wiem kto należy do jakiej frakcji, ale jako miastowego widzę również Malekitha... Nie mam pewności że jest nim Nosacz, ale jego zachowanie jest podejrzane...

Inne sprawa że moim zdaniem warto utuc najpierw węża, wtedy jutrzejszej nocy będzie tylko jedna śmierć. Chyba że wąż się ujawni, razem zlinczujemy mafiozę, drugiego wąż zabije w nocy i wtedy mże wygrają dwie frakcje...

Obstawiam że wężem może być strażnik - nie powiedział nic sensownego o swoich umiejętnościach, wskazał mafiozę i jednego podejrzanego mafiozę., tak coś czuję, ale czuję też że Nosacz jest wrogiem
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 26-05-2018 o 21:08.
Wisienki jest offline