Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2018, 21:04   #134
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał sunellica Zobacz post
- Choć jestem z miasta posiadam ukrytą misję i stąd pewnie ta dodatkowa umiejętność. Niestety jest jednorazowa... przepadła moja szansa na "podwójną" wygraną... choć może uda mi się zlinczować tego, na kogo poluję.

Zaatakowałam Chomika ponieważ nie było go na forum przez połowę naszej gry i informacji o nim mieliśmy jak na lekarstwo. Gdy nie zlinczowaliśmy Judy postanowiłam działać. Z początku chciałam wziąć na cel Marudę, ale KDDL zobligowało się go pojmać... miałam więc do wyboru Chomika i Nosacza... cóż. Źle wybrałam.

Ja również nie ufam Strażnikowi, ale w przeciwieństwie do pozostałej wymienionej wyżej dwójki... przynajmniej się dorzuca do linczu... przynajmniej coś pisze... komentuje... analizuje, bądź mąci. Zwał jak zwał. Jest aktywny.

Maruda również jest dość wartki... zajadle się broni. To daje nieco do myślenia. Nosacz ma na nas całkowicie wylane i to od samego początku, ale faktem jest... że to dziś między nimi rozegra się ostateczna walka na głosy.

Z decyzją poczekam, aż małpiszon się wypowie... choć raz. Jeśli dalej będzie gadać o zawałach to go pożegnam.
-Brzmi całkiem rozsądnie, a w o ogóle, to zobaczcie, nie jestem już niebieskim krasnoludkiem, tylko piękną nordycką kobiętą. - Freya z zachwytem oglądała swoje ciało, z którego zdjęto przebranie, ze szczególną przyjemnością wodziła palcami po swoich długich, mieniących się złotem włosem.

-Jeżeli mówisz prawdę to pewnie jesteś Thorem, a twoją ukrytą misją było
ubicie Węża Midgardu, twego arcywroga. W takim razie gdyby Chomik był niewinny (a mówił coś o złotym jabłku które go ocaliło, więc pewnie jest Bragim, mężem Idun, która dawała nam bogom złote jabłka pozwalające się nie starzeć), to pewnie Strażnik jest Wężem, Nosacz Malekithem a Maruda Fenrirem.

Niania w sumie nie chciała glosować na Judi Hops (pod którym to niewinnym przebraniem ukrywała się ta wiedźma Hel, pewnie przystała do Mafii z zadrości, że jest przy mnie taka szkaradna), i jej rola jest dość podobna do mojej, ale przy braku pewności co do sprawdzania mogę uwierzyć, że miasto ma parę ról sprawdzających...

Podtrzymuje głos na Nosacza, ale mogę być skłonna zmienić na Strażnika.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 27-05-2018 o 10:52.
Lord Melkor jest offline