Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2018, 20:59   #139
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ril Zobacz post
I jak się wam podobał ten krzyk, chłopcy i upiorki?

Biedna Jabba* Wampir...

*Skoro wchodzimy już w klimaty Star Wars.


Biedne Dziecię Lokiego. Przed końcem dnia chyba miało ochotę powiedzieć, kogo chce zaprosić na herbatkę, lecz nie znalazło dość śmiałości, aby to zrobić. [Sardoniczny śmiech.] Wykazało się znakomitą znajomością savoir-vivre'u. Zapomniało niestety o ważnej zasadzie: Gdy zapraszasz węża na herbatkę i go nie zabijesz, na pewno umrzesz.

Przyznaję, że nie byłem z wami do końca szczery w kwestii moich zdolności, ale żeby aż zamykać mnie we więźniu? Tego się nie robi wężu kotu.

Oto przykre skutki picia herbaty zamiast wódki.
Wężu, wiem że nim jesteś bo przyśniłeś mi się w nocy, mam dla Ciebie propozycje, przyłącz się do nas zlinczujmy mafię i zakończmy grę vin - vin. Zresztą z tego co pamiętam sam wcześniej głosowałeś na Smerfa Marudę więc z przyjemnością poprę twoje wcześniejsze stanowisko> Prawdę mówiąc żałuje że nie posłuchałam Cię wcześniej - powiedziała smerfowa niania jak gdyby nic wartego uwagi się nie wydarzyło
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline