Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2007, 19:11   #518
sante
 
sante's Avatar
 
Reputacja: 1 sante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodze
"Ja mam jej zapłacić 50?! Kurwa pojebało ją. " Cały dygotałem z wściekłości. Nie miałem pewności czy zaraz starej nie zastrzelę za jej bezczelność. – Dobra, zapłacę jak będę odchodził. A teraz z łaski swojej wyjdź, bo odpoczywać muszę. – położyłem się w kącie pomieszczenia. Bawiłem się nową zabawką. To ją rozkładałem, to składałem. Mierzyłem z niej do niewidzialnych przeciwników, polerowałem ją, a nawet nadałem jej imię „Tania”. Znałem kiedyś taką dziwkę, imię adekwatne do jej cennika. Nigdzie nie można było znaleźć tańszej dziwki, za to ją ceniłem. Była niezawodna, jak była potrzeba, to nawet i na kredyt dawała. Nie wiem czemu, ale wierze, że ta nazwa sprawi, że i ta broń, będzie niezawodna, poratuje w potrzebie.
Minęły dwa dni. Wypocząłem, rana się zasklepiła, nawet się najadłem. Stara dała skosztować jednego z pomidorków. Mały, twardy i nie całkiem dojrzały… ale to pomidor, rarytas. Już widzę jak sobie policzy za to wszystko…. Ale namówię ją by wyszła kawałek za nami z wioski i wtedy się jej pozbędę. Nie ma to jak palić za sobą wszystkie mosty…. Na wschód, tam czeka mnie życie. Przygotowałem się do drogi. Wezwałem starą. – Odprowadź nas kawałek, wskażesz drogę, dasz swoje błogosławieństwo…..w końcu całkiem nieźle wam się tu powodzi, to i na mnie może jaka łaska spadnie. A w ramach tego dam ci trochę więcej niż obiecałem…. „Dostaniesz gratis nóż w bebechy hehehe.”
 
__________________
"War. War never changes" by Ron Perlman "Fallout"
sante jest offline