Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2018, 17:49   #16
Muagor
 
Muagor's Avatar
 
Reputacja: 1 Muagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputację
Trill kiwnął głową na informacje od chorąży. Nie dziwił jej się jednak. Wiedział dobrze jak wyglądała sytuacja. Wiedział, że na pewno będzie się odbijała na nastrojach. Nie zmieniało to jednak faktu, że trzeba było zakończyć ten bezsensowny konflikt. Uśmiechnął się jednak na wieść o wyposażeniu bazy.
- Myślę, że odpoczynek może chwilę poczekać. Jak pójdę teraz odpocząć to mogę nie mieć szansy obejrzeć tych medycznych cudów. Kapitan gotów odlecieć ze stacji kiedy będę spał. Zechcesz mi towarzyszyć moja droga? Dobrze byłoby obejrzeć te cuda póki nie ma ruchu w sekcji medycznej. Niestety masz pewnie rację. Historia z Klingonami była taka sama. Zawarto pokój, wznowiono walki, zawarto pokój... Minie dużo czasu, ale wszystko się ostatecznie ułoży. Wojna nie ma sensu. Niestety niektórzy potrzebują dużo czasu, aby to zrozumieć. Kiedy jednak to się stanie, to wszyscy będziemy się cieszyć pokojem. Oby do tego doszło jak najszybciej.
 
Muagor jest offline