Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2018, 12:16   #87
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
- Ja umówiłem się już z mnichem, a nie zwykł byłem rzucać słów na wiatr. – Tło dla wypowiedzi Ar’Sainena stanowił metaliczny dźwięk osełki przesuwanej po ostrzu miecza. – Poza tym, mam chwilowo dość ratowania świata, i to nie swojego. Zgadzam się z tymi, którzy chcą ruszyć do klasztoru, ale trzeba nam powiadomić miejscowych włodarzy o nocnych wydarzeniach. Ryży, Sigrid, wy byliście najbliżej i widzieliście najwięcej. Załatwicie to? Niech sami zdecydują co chcą zrobić dla ochrony miasteczka.

Elf podniósł się powoli, schował miecz i ruszył do swojego wierzchowca. Ściągnął z niego pakunek, rozwiązał sznur i rozpakował zawinięty w skórę pancerz. – Orki, skaveni... trza się zabezpieczyć wreszcie – mamrotał pod nosem zakładając kolczugę. – Za pół godziny będę gotowy do drogi.
 
Phil jest offline