Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2007, 21:02   #117
rasgan
 
rasgan's Avatar
 
Reputacja: 1 rasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwu
- Pokaż to - elf wział kawałek drzewa. Udając skupienie, medytacje i inne magiczne sztuki po chwili odpowiedział głosem najbardziej nieobecnym jaki udało mu sie nasladować - To jest przedmiot wielkiej wagi. Ze dwa kilo może mieć. Magiczna moc w nim drzemie, z ruchomego drzewa pochodzi ta wykałaczka. - po chwili dodał już normalnie - Amman, powiedz mi po co zbierasz śmieci? Przecież to ci się nie przyda do niczego. - oddał drzewo druidowi.
- Lepiej się czujesz Luinëhilien? Czy mogłabyś poprosić wilczycę by poszła ze mną na chwilkę do osobnego pokoju? Chcę z nią zamienić słówko bez świadków. Mogę? - jeśli tylko półelfka się zgodzi proszę Turama o wskazanie jakiegoś pokoju, gdzie nikt nam nie będzie przeszkadzał przez chwilę.
 
__________________
Szczęścia w mrokach...
rasgan jest offline