Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2018, 15:15   #102
Eniacknight
 
Eniacknight's Avatar
 
Reputacja: 1 Eniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputację
No to wygrałem. Nie było to jakieś bardzo łatwe, ale się udało. W pewnym momencie nawet zdobyłem grupę zwolenników, ale mi ich wybito w nocy (Ważniaka i Papę). Jakby Ważniak przeżył, to znowu byłby zablokowany i to by osłabiło jego pozycję podczas dnia. Pięknie się to czytało, gdy pisaliście o zaufaniu pokładanym w Smerfa Marudę. Szkoda że nie udało mi się zlinczować żaby podczas dnia, to byłoby zabawne. Chciałem podczas ostatniej nocy zabić Chomika i spróbować jeszcze raz wrobić żabę, raczej by nie wyszło, ale przygotowałem sobie przydatne argumenty. Troszkę się jeszcze obawiałem, czy waż nie będzie chciał sam wygrać, ale na szczęście do tego nie doszło.

A tak na marginesie to najciekawszą rolę miał Loki. Tyle wariantów do wybierania i możliwość dołączenia do mafii. Można by powiedzieć, że mógłby mieć level up. Jeszcze przed początkiem gry miałem ochotę nim być, a opis roli jeszcze mnie w tym utwierdził. Także przykro mi, że Papa tak szybko zginął. Mógł okazać się przydatny.


Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
J
Dlaczego Odyn (Emmerich) widział Chomika Chomika u KDDLa pierwszej nocy?
KDDL zabrało go do siebie na wizytę i zamknęło w więzieniu. Chomik sam z siebie żadnej akcji nie podejmował.
 

Ostatnio edytowane przez Eniacknight : 01-06-2018 o 15:17.
Eniacknight jest offline