Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2018, 20:08   #105
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Eniacknight Zobacz post
No to wygrałem. Nie było to jakieś bardzo łatwe, ale się udało. W pewnym momencie nawet zdobyłem grupę zwolenników, ale mi ich wybito w nocy (Ważniaka i Papę). Jakby Ważniak przeżył, to znowu byłby zablokowany i to by osłabiło jego pozycję podczas dnia. Pięknie się to czytało, gdy pisaliście o zaufaniu pokładanym w Smerfa Marudę. Szkoda że nie udało mi się zlinczować żaby podczas dnia, to byłoby zabawne. Chciałem podczas ostatniej nocy zabić Chomika i spróbować jeszcze raz wrobić żabę, raczej by nie wyszło, ale przygotowałem sobie przydatne argumenty. Troszkę się jeszcze obawiałem, czy waż nie będzie chciał sam wygrać, ale na szczęście do tego nie doszło.

A tak na marginesie to najciekawszą rolę miał Loki. Tyle wariantów do wybierania i możliwość dołączenia do mafii. Można by powiedzieć, że mógłby mieć level up. Jeszcze przed początkiem gry miałem ochotę nim być, a opis roli jeszcze mnie w tym utwierdził. Także przykro mi, że Papa tak szybko zginął. Mógł okazać się przydatny.



KDDL zabrało go do siebie na wizytę i zamknęło w więzieniu. Chomik sam z siebie żadnej akcji nie podejmował.
Dziękuję Wszystkim za wspólną grę, ale szczególnie gratulacje składam na Twoje ręce, bo twoja gra była pierwsza klasa. Byłeś parowozem mafii w tej grze
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline