Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2018, 20:31   #106
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Uśmiałem się jak norka, czytając Wasze czaty.

Cytat:
Napisał Eniacknight Zobacz post
No to wygrałem. Nie było to jakieś bardzo łatwe, ale się udało.
Miastu też niewiele brakowało. Miałeś zginąć czwartej nocy, ale uwięzienie przez KDDL-a mnie powstrzymało.

Cytat:
Napisał Eniacknight Zobacz post
Troszkę się jeszcze obawiałem, czy wąż nie będzie chciał sam wygrać, ale na szczęście do tego nie doszło.
SK nie może wygrać sam. Zawsze zwycięża Miasto, albo Mafia.

Wygrana najwyraźniej była Ci pisana. Najpierw zostawiłeś mi ukrytego "znaka", że wiesz, że jestem wężem. Przynajmniej tak mi się zdaje, bo napisałeś to niedługo po tym, gdy rzuciłem na Ciebie podejrzenie:
Cytat:
Napisał Eniacknight Zobacz post
Maruda przysiadł na trawie, aby chwilę odpocząć. Z jego szczęściem jednak to nie mogło zakończyć się dobrze. Przykleił się do niego jakiś wijący się pełzacz i zapaskudził jego czapeczkę. Smerf był zmuszony ją zdjąć.
A potem doprowadziłeś do sytuacji, że wszyscy zaczęli Ci wierzyć, zwłaszcza Niania. To zrobiło mi galaretę z mózgu. Już byłem pewien, że się pomyliłem. Twoja gra bardzo mi się podobała.

Najlepszą moją decyzją było zaprzyjaźnienie się z Żabą, która przez prawie całą grę mi pomagała. Zupełnie przez przypadek wyszło, że jest moim głównym wrogiem. Przydatna okazała się moja zdolność 2.: "Nie można go zablokować. Zabija on wszystkich blokujących za wyjątkiem Thora (którego blok obchodzi)". Opłaciło się udawać zablokowanego, bo nawet Mafia zwątpiła, czy jestem SK.
Cytat:
Napisał Hazard
Wydaje mi się, że Strażnik jednak nie jest SK, ponieważ sam wspomniał, że została zablokowany przez wampira. Pierwszej nocy pewnie Tyr go ochraniał.
Ale bez jej wsparcia na pewno nie dałbym rady. Pozdrawiam Cię, Żabo.

SK miał dużo przydatnych zdolności i dobrze mi się nim grało. (Polecam każdemu. ) Ogólnie bardzo dobrze zrobiona i poprowadzona gra. No i do samego końca trzymała w napięciu, nie to co moja Mitologia Faerûńska.

Dzięki za grę i fajne prowadzenie.

PS: Dobry obrazek w ostatnim wpisie.
 

Ostatnio edytowane przez Ril : 01-06-2018 o 20:49.
Ril jest offline