Wątek: Reputacja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2018, 18:40   #11
Carnal Grief
Konto usunięte
 
Carnal Grief's Avatar
 
Reputacja: 1 Carnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputację
Otrzymałem warna od Zombianny, z którym się oczywiście zgadzam, bo poleciałem - nazwałem pana Sekala i pannę Eleanor fałszywymi kobietami lekkich obyczajów. Mam jednak nadzieję, że pan opiekun Sekal również otrzyma ostrzeżenie za straszenie mnie banem na życzenie. O ile moja wypowiedź była czysto subiektywna, tak pan Sekal ewidentnie próbuje wykorzystać swoją pozycję, by pokazać, że jest lepszy ode mnie i ma tutaj jakąś władzę.

A tak w ogóle, ta cała denna reputacja powinna zostać skasowana, wszystkim by się lepiej żyło na tym forum. Niestety, potem wzrosła by fala samobójstw bo dla wielu te cyferki to jedyne, co osiągnęli w życiu.

Peace!
 

Ostatnio edytowane przez Carnal Grief : 03-06-2018 o 18:55.
Carnal Grief jest offline