Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2018, 10:10   #19
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
- O… - tym razem to Ta’nar milczała przez jakiś czas, rozważając słowa Juliana. Informacja, że promował jej osobę na Pierwszego Pragi budziła w niej mieszane uczucia. Lubiła mieć poczucie, ze sama odpowiada za swoją karierę i zawdzięcza ją sobie i swojej pracy. Z drugiej strony – znała realia i wiedziała że protekcja jest naturalnym zjawiskiem. Nie prosiła o polecenia i nie liczyła na nie. Postanowiła więc potraktować zachowanie Admirała jako proste docenienie jej kompetencji. A może chodziło o coś więcej?

- Dziękuję, panie Admirale – zawsze używała oficjalnych tytułów w sytuacjach publicznych. – Tak się zastanawiam.. skoro uznał pan, że przydam się na Pradze, to czy stały za tym jeszcze inne powody poza moimi kompetencjami? Powinnam o czymś wiedzieć, czy może zwrócić na coś szczególną uwagę? Pytam poza protokołem, oczywiście.
Zawiesiła głos, spoglądając badawczo na mężczyznę.

- O moje relacje z kapitanem może pan być spokojny. Mam świadomość napięć w Strefie Zdemilitaryzowanej i wiem, ze tylko współpraca zapewni nam przewagę. Nie zrobię niczego, co mogłoby być odebrane jako próba podważania jego pozycji. Może liczyć na moja lojalność, podobnie jak Pan, Admirale.
Uśmiechnęła się.

- Czekam z niecierpliwością na sparing.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline